Главная » Без категории » Адвентистська молодь присвятила зимові канікули для служіння

Адвентистська молодь присвятила зимові канікули для служіння

Як провести зимові канікули з користю? На це питання змогли відповісти тринадцять молодих людей з усієї України. Хлопці та дівчата завітали до селища Понорниця на Чернігівщині, щоб разом допомогти місцевим мешканцям.

Протягом першого січневого тижня команда проводила різні заходи. На початку проекту відбулося свято для дітей. Більше півсотні діток різного віку завітали до місцевого спортивного комплексу, щоб разом із Катрусею, Ілюшею та ведмедиком Гошкою відвідати казкову лісову країну. Юні дослідники грали в ігри, прикрашали пряники й слухали біблійні історії про найбільше чудо, яке відбулося на Землі – народження Ісуса Христа. По завершенню діти отримали подарунки від місцевої адвентистської громади.

Також молодь вирішила поділитися теплом, якого не вистачає в холодну зиму. В центрі селища команда роздавала гарячий чай та цукерки з біблійними обітницями. Для жителів співали різдвяних пісень, які розповідали про Божу любов до кожного. Селяни з посмішкою приймали чай та дякували за таку акцію.

Протягом наступних днів молодь ходила із дому в дім та роздавала різну християнську літературу: газети «Вічний скарб» та «Скарбничка», «Моя здоровая семья». Окрім того вдалося розповсюдити п’ятдесят книг на суму майже півтори тисячі гривень. Більшість жителів Понорниці, Радичева та Авдіївки з прихильністю поставилися до молоді та погоджувалися, щоб за них помолилися.

На завершення семиденного проекту команда відвідала місцевий реабілітаційний центр «Поляна». Хлопці та дівчата співали різдвяних пісень, розповідали про Бога та спілкувалися з мешканцями закладу.

Як говорять учасники проекту, більшість з яких ще зовсім юні, цей тиждень надихнув їх до змін у житті. «Мені дуже сподобалося спілкуватися з людьми, хоча спочатку було страшно. Але так приємно, коли люди відкриваються і ми можемо їм допомогти» – розповіла учасниця проекту Вікторія Шпак.

Крім Чернігівської області ще дві команди проводили аналогічний проект у Кам’янці-Подільському на Хмельниччині та в Богуславі Київської області.

Інна Сокольська

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв