Сумська адвентистська молодь показує свою активність
Насичена молодіжна субота 21 березня 2026 року. Вся молодь міста Суми зібралася в 3-й громаді на вулиці Романа Атаманюка, 9, щоб самостійно провести все служіння.
Під час місійних вістей слідопити поділилися досвідом участі у вікторині, а посвячений у той день слідопит мав можливість розповісти як Бог почав його використовувати для проповіді.
Сумський слідопитський клуб знову прийняв у свої ряди нових членів – два підлітки посвятили себе Богу. Прославлення Бога у співах, проведення суботньої школи для дорослих, пряма трансляція з Храму на подолі не просто закінчилась смачним обідом. Після творчої підготовки молодь вийшла в місто, щоб нести отримане світло. Було проведено 4 акції: “Залиш негатив, візьми обітницю”, “Банка передбачення від Бога та людей”, Фотоквест, “Боже дякую\прошу”.
Молодь ще довго з насолодою обговорювала подію цього дня та загорілася робити такі заходи частіше. Такі дні справді об’єднують.
Богдан Шафаренко
Share the post "Сумська адвентистська молодь показує свою активність"