Главная » Без категории » "Чудо Різдва!" в Білій Церкві

“Чудо Різдва!” в Білій Церкві

Хто в Білій Церкві дарує подарунки?

8 cічня в місті Біла Церква що в Київській області відбувся благодійний концерт під назвою «Чудо Різдва». Близько 200 гостей, серед яких, в більшості, були діти з малозабезпечених сімей та їхні батьки, почули справжню історію Різдва, дізнались про актуальні проекти місцевої церкви та отримали цінні подарунки. Більше про святкову програму, підготовку концерту та чудеса, які відчували всі учасники проекту читайте далі.
Сучасне Різдво у світовій культурі все рідше пов’язується з його головною подією — народженням Спасителя Ісуса. Святкова атмосфера асоціюється зі смачною випічкою, подарунками, сімейним спілкуванням, різдвяною музикою і затишком. Проте, всім цим прекрасним речам може надати змісту тільки вона — біблійна історія Різдва. Об’єднати їх в одному місці і часі стало ціллю нашого концерту «Чудо Різдва».

Ідея створення такого музичного місіонерського проекту належить пастору місцевої громади Олександру Кулазі. В співпраці з музичною групою «Shelter» розпочалась інтенсивна підготовка, що тривала близько трьох місяців. В програму концерту увійшли різдвяні пісні в оригінальних аранжуваннях, між якими відтворювались відеофрагменти різдвяної історії з оповіддю диктора. За годину до початку концерту відбувся ярмарок проектів(гурток слідопитів, молитовна група, тренінги по сімейним стосункам та інші), до яких запрошували долучитися наших гостей. Також була оформлена фотозона з вогниками, іграшками, ялинкою для сімейних фото гостей. Великою радістю для діток були, звичайно ж, подарунки, що очікували кожного маленького відвідувача після концертної програми. В святковій коробці їх чекали солодощі, іграшки та дитячі книги.

Звичайно ж, підготовка такого масштабного проекту почалась з пошуків ресурсів. Але відмови у фінансуванні, труднощі з організацією, хронічна втома команди, розчарування все більше вбивали віру в задумане. Вкладаючи власні кошти всі учасники команди хвилювались, проте не переставали вірити: коли робиш справу для слави Бога Він обов’язково знайде все потрібне. І чудо здійснилось: в останні тижні підготовки відгукнулись люди, котрі оплатили більшу частину подарунків, а інші своїми пожертвами майже повністю покрили витрати проекту! Силами людей, яких Бог побуджував стати нашою опорою в фінансах, підтримці, молитві ми змогли організувати це різдвяне свято!

Цей проект, безумовно, досвід для нас. Він показав, наскільки кропіткою буває підготовка до якісного проекту і якою сильною повинна бути довіра Небесному Батьку коли робиш щось масштабне. Тому, попри всі труднощі, ми щасливі, бо почули не одне дитяче: «дякую», «які гарні пісні», «класний концерт», «мені так сподобалось». Побачили щирі усмішки, замислені погляди від справжньої різдвяної історії й задоволені обличчя володарів таємничих «коробок». Все що можемо сказати — слава Богу! Чудеса існують і наш концерт тому підтвердження.
Переглянути відео з концерту та слідкувати за діяльністю музичної групи “Shelter” ви можете на нашій сторінці за посиланням https://instagram.com/shelter_worship?igshid=1k8wfvm159cl0
Джерело: https://telegra.ph/CHudo-Rіzdva-01-12

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв