Главная » Новости » Молодь рухається, але проти течії

Молодь рухається, але проти течії

Вперше про молодіжний рух UpStream (з англ. – «проти течії») жителі району почули минулого літа. Тоді до Коропа завітала молодь із різних куточків України, аби представити проект «Сильне покоління» – волонтерську програму, покликану через різні заходи покращити соціальний і духовний добробут населення. Як виявилося, з часом ініціатива не занепала, а знайшла своїх прихильників і продовжує розвиватися. Ми вирішили дізнатися детальніше, хто такі, чим займаються та як себе позиціонують.

 

UpStream як молодіжний рух зародився восени 2011-го року в Києві. Його творці пояснюють це як виклик для сучасного покоління, що має потенціал і бажання покращити світ. Тут і ідея виховати лідерські якості, і формування моральних принципів, і просування здорового способу життя і просто обмін думками. Ідеологія руху несе подвійну користь: молодь розвиває свої таланти, а потім з їхньою допомогою приносить користь іншим. «Коли ти молодий в тебе багато сил і можливостей. Через реалізацію різноманітних проектів можеш зробити добро тим, хто тебе оточує. Саме тому я в UpStream», – ділиться думками понорничанин Дмитро Кузьменко. До розмови приєднуються дівчата, випускниці десятого класу Понорницької ЗОШ Валерія Гончарова і Кароліна Балкова: «Ми можемо придумувати свої проекти або брати ідеї інших команд, але це не означає, що ми існуємо десь у «відриві». У нас спільна символіка та місія: «Думай про інших. Роби для інших. Надихай інших». Час від часу ми можемо запросити учасників руху з інших міст, або попросити поділитися реквізитом, брендованими призами», – пояснюють вони.

 

Про деякі ініціативи районна команда UpStream розповідає із радістю, вони вже реалізовані. У березні відбулася соціальна програма для понорницьких старшокласників «Адреналін» – захід спрямований на профілактику шкідливих звичок та аморального способу життя. У квітні – проект «Подаруй посмішку», присвячений до Дня сміху – хенд-мейд коробочки із подарунками знайшли своїх власників у Коропській ЦРЛ. «Ми придбали необхідні матеріали: картон, клей, скотч, барвисті смужки. Потім дали клич на сторінці UpStream у соціальній мережі для усіх бажаючих узяти участь, зібралося десь під двадцять чоловік. Поклеїли коробочки, наповнили їх цукерками та відвезли до лікарні, щоб порадувати хворих», – згадує учасниця руху Ангеліна Балкова.

 

Із найсвіжішого – квест у Понорниці: за першість змагалися чотири команди. Мандруючи за картою, учасники прибували у різноманітні куточки селища. На кожній зупинці мали виконати певні завдання, аби отримати підсказку, що наблизить їх до фінішу. Наразі першочергові плани, поки цьому сприяють погода і канікули – серія «Країн здоров`я» – пізнавального проекту для дітей із розвагами та призами. Проте головним заохоченням «UpSrteamовці» вважають не матеріальні подарунки, а дружню атмосферу і гарно проведений час. Трохи подумавши, закликають його цінувати і сміливо приєднуватися до них.

 

Автор: Пасічник Анна

 

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв