Главная » Без категории » Молодіжний палаточний табір "UPGRADE CAMP" залишив надзвичайні враження

Молодіжний палаточний табір “UPGRADE CAMP” залишив надзвичайні враження

Ви думали, що через карантин влітку вся молодь буде сидіти по домівках? А ось і ні! Команда активістів з центральної конференції провели молодіжний кемпінг на Генеральських озерах. “UPGRADE CAMP” – це затишні намети і яскраві вогнища, чиста природа та ранкові натхнення, смачна кухня та щаслива молодь.


Табір був з 15 по 23 липня. Цілих 8 днів! Це було неабияким викликом для молодої команди, яка взялась за організацію табору. І якщо Бог за нас, то хто проти нас? А Він дійсно був на нашій стороні, це відчівалось для всієї молоді. Особливим свідченням Божої присутності відкрилось коли в таборі ще двоє молодих людей назвались Його дітьми! А крещення завжди надихає.


Молодь нарешті змогла провести свій час з духовним наповненням кожної хвилини свого життя. Протягом табору були і гра в таємного друга, і інші ігри від спортивних інструкторів, ранкові та вечірні натхнення, пісенні вечора, печерний маршмелоу, плавання на байдарках, купання, стежина натхнення та багато чого іншого. По відгукам учасників можна з впевненістю сказати, що кемпінг проведено на достойному рівні. Насправді у багатьох учасників були страхи з приводу недосвідченої та молодої команди, але команда склала надію на Господа і безбоязно брала на себе відповідальність. Ось і секрет успішного кемпінгу!

Дякуємо всім за молитовну підтримку! Наш Господь – Великий та Всемогутній!

 

       
Автор Руфіна Колош

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв