Главная » Новости » Без категории » Перше служіння Вечері Господній перед Новим роком у новій адвентистській громаді в Сумах.

Перше служіння Вечері Господній перед Новим роком у новій адвентистській громаді в Сумах.

Зустріч Нового року це особлива подія, запланована, сповнена переосмислень і подяк за благословення в прожитому відрізку часу. У Новий Рік хочеться брати лише найкраще, найцінніше і щоб думки були чистими. Як писав апостол Павло, в Фил 4:8:

“…що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це!”

Міжнародна студентська громада, що заснувалася в місті Суми в 2021 році, зібралася щоб дякувати за все, що Господь звершив для них у цьому році. І розпочала Новий Рік з перепосвячення себе для служіння Господу. У вечорі з 31 грудня на 1 січня в служінні їх об‘єднала «Вечеря Господня», де святі символи тіла і крові Ісуса стали кульмінацією роздумів, каяття і подяк у богослужінні студентської громади. Пастор Олексій Мурга у духовному зверненні до молодих людей, наголошував, що благагословення, яке ми очікуємо від Господа залежить від нашої довіри Ісусу Христу. Біля 20-ти молодих людей пообіцяли Богу у новому році служити ближнім більше, ніж у минулому. Молодіжна акція, що відбулася у центрі міста Суми підтвердила їх бажання. На площі молодь роздавала місійну літературу, славила Господа в піснях та надихала людей у тому, що «Той хто народився – Він скоро прийде!»

Яке то щастя спільно з молодими людьми служити, проповідуючи трьохангельську вістку!

Олександр Присакар

Джерело www.facebook.com/sumy.nadiya

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв