Главная » Новости » Без категории » Різдвяна зустріч через 25 років

Різдвяна зустріч через 25 років

Адвентисти поздоровили діточок Правдинської спеціальної школи з Різдвом. Розповіли їм про народження Христа та вручили іменні дарунки.

Багаторічна історія

Наприкінці дев’яностих років місіонер Роман Орлов вперше відвідав спеціалізований інтернат для дітей з затримкою розвитку, розташований в Сумській області, Великописарівського району в селі Іванівка. На той час в інтернаті жили й навчалися 200 діточок.

Часи були скрутні для всіх, а особливо для великого соціального закладу. На трьох діточок приходилася одна пара взуття. Тому вони гуляли по змінах. В дощ або зимову сльоту перші діти поверталися з вулиці в мокрих сапожках, наступні одягали на ніжки пакети, взувалися та й шли гуляти, так і третя зміна.

Побачивши таку скруту Орлов зробив об’яву по Охтирці й привіз в інтернат цілу вантажівку допомоги. Охтирчани назбирали купу взуття, одягу, іграшок, канцтоварів тощо. З того часу Роман допомагав закладу багато років, поки не виїхав жити в Київ.

Сьогодення

На даний час змінилося призначенні установи, тепер це Комунальний заклад Сумської обласної ради “Правдинська спеціальна школа”, в якій навчається 56 діточок, що мають соціальну, психічну чи психологічну затримку розвитку.

Адвентисти міста Суми періодично відвідують школу з програмами й подарунками та оказують посильну допомогу. Керує проєктом Олександр Ткач. В цьому році він зв’язався з Орловим й запропонував йому стати спонсором Різдвяних свят.

Роман з радістю відгукнувся. Разом з Людмилою Кушніренко вони закупили кожній дитини іменний подарунок. Саме те, що хлопчики й дівчатка написали і мріяли отримати на Новий Рік. Не можна передати радість діточок, які вперше у житті на святі отримали свої омріяні іграшки, ігри та приємний додаток – набори солодощів.

Різдвяна програма

Роман Орлов привіз дарунки особисто й попросив сумчан підтримати цей захід  програмою. Ляльковий театр “Перлинка” готував до Різдва новий спектакль “Як Ослик Бога шукав”.

Зустріч призначили 22 грудня, тому прийшлося в авральні строки записувати фонограму, дошивати ляльок та репетирувати. Завдяки активній молоді все встигли. Учні та вчителі КЗ СОР “Правдинська спеціальна школа” стали першими глядачами дебюту нового спектаклю.

В програмі були загадки, спортивні ігри, пісні-руханки, хороводи з малечею та дружнє спілкування. Учні закладу також порадували гостей своїми виступами: танцями та співом. Свято завершилось чаюванням з керівництвом школи, ностальгічними спогадами та планами на майбутнє.

Віолетта Бершова

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв