Главная » Без категории » Різдвяні вистави на території Центральної конференції для дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Різдвяні вистави на території Центральної конференції для дітей, які потрапили у складні життєві обставини

де проводятся різдвяні програми?

Новорічні та Різдвяні свята для багатьох пов’язані із сімейними зустрічами. Рідня та друзі, особлива їжа на столі: радісний настрій від самого дитинства закладає приємні спогади про ці святкові дні. Але пам’ятаймо, що є ті, у кого в цей час не зовсім святковий настрій. Вони просто не мають рідних чи підтримки сім’ї. Особливо вразливими в цей період стають діти. Щоб допомогти їм, по-особливому зігріти в ці святкові дні, Адвентиські церкви в Київській, Чернігівській та Сумській областях обрали мету зробити свято не тільки для своїх родин, а й для дітей, які потрапили у складні життєві обставини або — мають інвалідність.

Сім’ї, разом із рідними дітками, приготували подарунки для інших дітей, щоб потім зробити для них справжнє свято. Впродовж зимових канікул у дванадцяти різних містах — Конотоп, Суми, Ніжин, Біла Церква, Фастів, Городня, Сновськ, Чернігів тощо — при молитовних будинках або в орендованих приміщеннях, проведено дитячі Різдвяні програми і подаровано 872 подарунки. Тим громадам, де запрошених дітей було більше, ніж зібрано подарунків, допомогли віряни з інших громад. Адвентисти Ірпіня, Українки тощо від усієї душі поділилися своїми подарунками, щоб підтримати дітей із інших міст. Через співпрацю з місцевими представниками адміністрації, були запрошені діти з дитячого притулку, з багатодітних сімей, а також — ті, котрі потребують уваги та підтримки.

У гарних коробочках, до дитячих рук переходили тепло та любовь від представництва Міжнародної Агенції допомоги та розвитку в Україні. Зазначимо, що до благодійної акції, організованої Адвентиською церквою, долучилися також родини, члени яких не є адвентистами, але теж не байдужі до інших.
Чому саме така акция передає дух Різдва? Сам Христос при народженні не мав особливих переваг. На появу Сина Божого в той час багато людей не звернули увагу. Або — просто забули про таку важливу подію. Отож, головна мета цієї ініціативи — підтримати кожну дитину так, як ми підтримали би Христа при його житті. І хоч програми мали різні назви та форму — були і лялькові вистави, і театралізовані заходи, і різдвяні концерти — на кожній зустрічі обов’язково розповідали про народження Сина Божого, як Спасителя людей.

Зусилля, прикладені для проведення таких програм, немарні, але серце ще більше радіє, коли отримуєш реальні відгуки. Мама одного хлопчика, котра разом із сином відвідала одну з Різдвяних програм, написала відгук у соціальних мережах: “Дякую за чудове свято для наших діток. Дякую, що берете на себе частину наших обов’язків по духовному вихованню: прищепленню нашим дітям добра, людяності, миру і спокою душі. У наш час дуже важко власним прикладом показати дітям, що існує інше життя. Я впевнена, що Ваші сили і витрачений час допоможуть нашим дітям йти по життю із вірою, любов’ю та чистим серцем

Координатор благодійних програм у трьох областях та регіональний представник Міжнародної Агенції допомоги та розвитку в Україні Михайло Проданюк ділиться досвідом: “Дивно спостерігати, коли люди отримують більше задоволення від того, що роблять добро іншим. Якщо раніше люди просто отримували подарунки з-за кордону, то в цьому році родини самі готували, пакували подаруночки для інших дітей. І люди від цього отримують реальне задоволення.

Михайло також поділився досвідом, як запрошення на програму отримав хлопчик, який мав проблеми із здоров’ям, переніс складну операцію і вже тривалий час був на реабілітації. Такий стан мав би перешкодити активній участі в програмі, але коли розвага почалася, його не могли втримати на місці: він радів, бігав, спілкувався із акторами та з іншими дітками. Батьки дуже задоволені та вдячні за щасливі хвилини, які викликали посмішку на обличчі малюка.

Отже, хай благословення Боже буде як із тими, хто отримує подарунки, так і з тими, хто від щирого серця дарує їх іншим. Особлива подяка волонтерам та координаторам дитячого відділу громад, котрі потішили маленьких глядачів цікавими постановами та ляльковими виставами. Поспішайти творити добро.

Олег Литвиненко

Отзыв

  Комментарии: 1


  1. Keep up the helpful job and generating the group!

Ваш отзыв