Главная » Новости » Без категории » Сумські адвентисти провели Різдвяну програму в Низах

Сумські адвентисти провели Різдвяну програму в Низах

Сумський ляльковий театр “Перлинка” показав святкову виставу для діточок смт Низи Сумського району.

Переїзд адвентистської сім’ї з 1 громади м. Суми в село Низи дав дорогу для проповіді Євангелія у цьому невеличкому населеному пункті. Вже близько 10 років члени громади їздять до селян з християнською літературою. А тим хто щиро зацікавився в вісті надії сім’я Глущенко носить газети.

Але на цьому робота не закінчується. Декілька років тому в школі вже виступав театр “Перлинка”. І в цьому на передодні Різдвяних свят з’явилася можливість розповісти дітям початкової ланки про народження Іісуса, Його місію та перепони.

В актовому залі школи зібралося близько 80 хлопчиків та дівчаток. Далеко не кожен з них знав, що Христос народився в Віфлеємі, Його першим ліжком стали ясла, а першими за Нього постраждали немовлята. Багатьом дітлахам було дуже цікаво познайомитися з Євангельською історією, а всім – приємно отримати круп’яні палички.

Керівництво школи позитивно відреагувало на виставу, тому директорка місцевого садочка також згодилася на виступ театру. І незабаром ще 20 діточок смт Низи узнають, що Христос їх любить.

Після вистави пастор церкви АСД Олександр Присакар поздоровив керівництво смт Низи з Різдвом та подарував їм календарі й християнську літературу.

Віолетта Бершова

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв