Главная » Без категории » Сумські громади збільшилися на 4 нових сестри

Сумські громади збільшилися на 4 нових сестри

В суботу 15.08.2020 в місті Суми в річці Псел прийняли хрещення чотири дівчинки підлітка.

Усім відомо як складно утримати в церкві підростаюче покоління. Тому сонячним суботнім днем особливо раділи не лише сім’ї Пархомчук, Бершови, Широкіх і Глущенко, але й керівники слідопитів та члени трьох сумських громад.

Укладення заповіту з Богом дуже важливий і відповідальний крок в житті кожного християнина. Деякі наважуються зробити його лише в похилих роках, але цього разу до Бога прийшли зовсім юні дівчатка, яким ледь минуло 12 років.

Вони активні, духовні й мріють здійснювати в церкві служіння. Велика вдячність за підготовку до хрещення Олексію Мурге, а також служінню Олега Бокова, проповіді якого рік тому на следопитськом таборі спонукали деяких дівчаток готуватися до хрещення.

Така значна подія не обійшлася без особливих Божих благословень. Коли напередодні підбиралося місце для хрещення, пастирі дізналися, що на одному з пляжів побудовано пандус з перилами, що спускається прямо у воду, а поруч велика зручна роздягальня.

Під час огляду цього місця служителі зустріли депутата, який відповідає за прилеглий район міста. Представник влади не лише дозволив проводити там хрещення, але й розповів, що живе поряд з молитовним будинком дркгої громади. Він похвалив чистоту, порядок та організованість християн.

Депутат повідомив, що пандус якраз відкриють в п’ятницю увечері, тому в суботу їм можна сміливо користуватися. А також пообіцяв, що замість пустиря біля будівлі церкви скоро буде сквер з доріжками й лавками.

На цьому благословення не закінчилися. Коли в суботу віряни стали збиратися на пляжі біля Псла, вони зустріли Миколу Педоренко. Цей чоловік в 2017 році став чемпіоном світу по армрестлінгу серед інвалідів візочників.

Він виграв гроші, які стали основою для будівництва пандуса. Микола якраз прийшов поплавати. Він із задоволенням познайомився з адвентистами, з привітністю віднісся до хрещення з використанням його дітища, а головне – залишився на служіння, пообіцяв прийти в клуб слідопитів розповісти про свій спорт, а також відвідати богослужіння.

Віритимемо, що ця зустріч приведе ще до одного хрещення!

Віола Бершова

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв