Главная » Без категории » Свято Науки у Чернігові

Свято Науки у Чернігові

Вперше в Чернігові 8 вересня, відбулася розважально-повчальна гра з назвою “Виставка Науки”. З початку відкриття зацікавлені діти, віком від 3 до 15 років, відкрили для себе неосяжний Божий всесвіт. Разом із космонавтом малеча мала можливість подорожувати планетами Сонячної системи. На кожній станції діток очікували цікаві факти про різні планети і захоплюючі досвіди та експерименти. Експерти допомагали дівчаткам та хлопчикам зануритись у атмосферу наукових дослідів і спробувати потримати в руках блискавку, побачити,як утворюються хмари, випробувати можливості свого мозку та багато іншого. Окрім проходження станцій, дітлахи мали змогу стрибати на батуті, малювати, гралися та співати з ведучими.
Багато батьків підтримували свою малечу протягом усієї їхньої подорожі.
«- І хоча, даний захід проводиться за підтримки церковної організації, – ділились враженнями вони – ми не відчули жодних релігійних натисків»
Аж до вечора формувалися все нові і нові команди, та задоволені діти проходили квест-подорож. Кожен маленький астронавт наприкінці мандрівки отримав солоденький приз та візитівку клубів «Шукачі пригод» та «Слідопит».
Протягом дня “Виставку науки” відвідали близько 500 дітей та їх батьків!
Отож дивовижний світ зоряного неба, який створив Господь знову став привабливим для юних науковців.

Максим Буга

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв