Главная » Новости » Без категории » Учні християнської школи дізнавалися про чудеса Біблії

Учні християнської школи дізнавалися про чудеса Біблії

Вісім учнів адвентистської початкової школи «Clever school» з нетерпінням чекали початку канікул. Адже вони знали, що 27 грудня на них чекає сімейне свято. Яким воно буде, їхнє перше новорічне свято в християнській школі, що у вересні відкрилася у м. Суми в приміщенні другої громади?

Організували захід вчителі Олена Полушкіна, Тетяна Абдуллаєва, Наталія Коропченко за підтримки батьківського колективу. Основною метою проведення свята була обов’язкова присутність на святі батьків і їх активна участь разом зі своїми дітьми. Адже мамам і татам так не вистачає часу, щоб побути з родиною. І мрія збулася! Всі вісім сімей завітали в дитяче арт-кафе, щоб в веселій атмосфері виконувати завдання новорічного квесту. Під спів чудової пісеньки «Я іду дорогою у небеса» християнські родини разом з ведмедиком Гошкою вирушили на пошуки чудес. Найголовніше чудо знаходилося в Біблії – Господь очищає наші серця від гріха. Ну а потім були і рухливі ігри, і цікаві сніговички із зефіру і весела пантоміма під музику.

Ну і як же на святі без смаколиків і подарунків. В спільній молитві дорослі і діти дякували Господу за чудово проведений час! «Дуже дякуємо за чудове свято. Дітям сподобалося» – поділилася своїми враженнями бабуся двох братиків Галина Ткач.
Слава і хвала нашому Господу і велика подяка братам і сестрам за найцінніший скарб в місті Суми – адвентистську християнську школу!

Наташа Коропченко
Джерело www.facebook.com/sumy.nadiya

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв