Главная » Без категории » VI З'їзд Центральної конференції відбувся

VI З’їзд Центральної конференції відбувся

21 червня 2020 року в Лівобережному духовному центрі відбувся очікуваний VI з’їзд Центральної конференції Церкви адвентистів сьомого дня. Захід мав декілька особливостей, які відрізняють його від попередніх зустрічей. По-перше, декілька разів дата З’їзду переносилась із-за обмежень карантину. Також умови перебування у приміщенні вимагали певної обережності у проведенні подібної зустрічі. Це і необхідність бути в масці, і дотримання дистанції між учасниками.  По-друге, якщо раніше з’їзд проводився декілька днів, то цього разу усі важливі питання потрібно було вирішити за один день. І хоча 21 червня вважається найдовшим днем у році, все ж таки часу було в обмаль. Захід пройшов наче як за часів Мойсея, коли расступилось море, і Божий народ зміг виконати повеління Боже. Незважаючи на складнощі, 145 делегатів, що складає 95% від загальної кількості запрошених представників від громад з Київської, Чернігівської та Сумської областей, об’єднались, щоб вирішити невідкладні питання своєї конференції.

Вагомішою ніж завжди, була і присутність представників вищої адміністрації. Це і заступник керівника Євро-Азійського відділення всесвітньої Церкви адвентистів сьомого дня Віктор Алєксєєнко, і представники Уніонного об’єднання громад Станіслав Носов, Володимир Велечук, Геннадій Безкровний, Віктор Бегас, Леонід Рутковський.  Духовними роздумами ділився Віктор Алєксєєнко з темою “Де народжуються духовні велетні?”.

Основною думкою проповіді була та, що Господь дозволяє поставити людину у складні умови життя, щоб вона більше покладалася на Господа, звідки і виростають справжні мужі віри. Брат Віктор подякував керівництву Центральній конференції за мудре керування, за те, що протягов багатьох років конфернція зрощувала керівників, яких можна було направляти навіть за межі України для проповіді Євангелія.  Було зазначено, що і цього разу деяких пасторів Господь буде кликати на інші місця служіння, поза межами конференції. Захід проходив з гаслом “Тримай, що ти маєш, щоб твого вінця ніхто не забрав!” та був наповнений  молитвами подяки за прожитий звітній період, музичним співом, загальною історією, яка відбулась за останні чотири роки. І Центральній конференції було за що дякувати Господа!

Делегати заслухали звітуючого президента Центральної Конференції Вячеслава Кулагу.

Це і різноманітні соціальні, молодіжні, дитячі програми які проводили громади на місцях. Це і збудовані і посвячені молитовні будинки, школи, санаторій. Це євангельські заходи і хрещення нових членів церкви. На 21 червня 2020 року Центральна конференція нараховує 4446 членів церкви, об’єднаних у 89 громад та 18 груп.

Запросивши Бога бути присутнім на загальному зібранні З’їзду, було обрано нове керівництво у складі:

Президент конференції – Самойленко Віктор Володимирович

Секретар – Козлов Олександр Петрович

Скарбник – Джердж Михайло Григорович

 

Обрано керівників відділів:

Адвентиська Місія – Кулага В’ячеслав Іванович

Суботня школа та Особисте служіння Єрьомін Віталій Вікторович

Пасторська Асоціація – Бутурлін Анатолій Олександрович

Молодіжне служіння – Черепін Ярослав Ігорович

Дитяче служіння – Литвиненко Оксана Анатоліївна

Музичне служіння – Бровченко Андрій Олександрович

Асоціація “Дружина Пастора” – Самойленко Лариса Вікторівна

Видавниче служіння – Ринжук Андрій Анатолійович

Відділ Здоров’я – Скрипкар Оксана Іванівна

 

 

Ще не усі керівники відділів були обрані, але тих, хто є, вже достатньо, щоб продовжувати продуктивно звершувати служіння. Отож зібрання з’їзду було завершено молитвою благословення, і кожен делегат повертався додому з надихаючими почуттями.

 

автор Олег Литвиненко

фото – Деніс Шнуренко

Оставьте комментарий первым.

Ваш отзыв